Eğitimin Süresi
20 Saat

İş’te Office, Zen Akademi’nin uzman eğitmenleri tarafından hazırlanan özel bir eğitim programıdır. Eğitmenlerinin kurumsal çalışmalarından elde ettiği bilgi birikimi ve insan kaynakları ile birlikte yapmış olduğu ihtiyaç analizleri sonucunda ortaya çıkmış, oldukça verimli bir programdır. Bu programın konu ve saatleri, Microsoft Office programlarının işletmelerde kullanım alanları ve sıklığına göre belirlenmiştir. Programda iş hayatında en çok ihtiyaç duyacağınız pratik bilgilere, en sık karşılaşılan problemlerin çözümlerine özellikle geniş yer verilmiştir. Eğitimin içerisinde Temel Excel (8 Saat), Word (4 Saat), PowerPoint (6 Saat) ve Outlook (2 Saat) programları anlatılmıştır.

Kimler Katılabilir
Üniversite öğrencileri, yeni mezun olmuş veya iş hayatına hazırlanan kişiler, Office programlarını şimdiye kadar kendi bilgi birikimiyle kullandığını ve detaylara ve pratik kullanımına hakim olmadığını düşünen, kendini geliştirmek isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

Ön Şart
Bu programa katılabilmek için, temel seviye bilgisayar bilgisine sahip olmak ön şartı bulunmaktadır.

Eğitimin Sonunda
Katılımcılar, Microsoft Office Programlarından Word, Excel, PowerPoint ve Outlook programlarının iş hayatında kullanılan en önemli detaylarına hakim olacak, en çok karşılaşılan problemlerin çözümlerini öğrenerek almış oldukları sertifika ile cv’lerine önemli bir artı sağlayacaklardır.