Neler yapıyoruz, nasıl çalışıyoruz?

Hikayemize bir göz atın

Değerlisiniz

Bireysel eğitimlerimiz için başvuruda bulunan her bir katılımcı bizim için çok değerli. Bireylerin ihtiyaçlarının tespiti, doğru ve detaylı bilgi aktarımı, eğitimin her aşamasında katılımcının memnuniyeti için gerekli her şey ile özel olarak ilgilenen eğitim danışmanlarımız bulunmakta.

Yetkin Eğitim Danışmanları

Eğitim danışmanlarımız, eğitmenlerin anlatım tarzına, eğitimlerin akış ve işleyişine, içeriğin tüm detaylarına, eğitim sonunda elde edilecek olan kazanımlara hakimdirler. Bu sayede başvuruda bulunan kişileri öncelikle dinleyerek, ihtiyaçlarını doğru anlayabilmek adına sorular sorar, hangi programın kişiye en uygun program olabileceğini, alternatiflerini ve program hakkında soracakları tüm detayları yanıtlayabilir, doğru programa yönlendirebilirler. Gerekli gördükleri takdirde, başvuruda bulundukları programın ilgili eğitmeni ile bire bir görüşme için randevu ayarlayarak, katılımcıların aklındaki tüm soruların eksiksiz yanıtlanmasını sağlarlar.

Bana Ne Sağlar?

Zen Akademi çatısına girdiğiniz andan itibaren hissedeceğiniz ilk şey güven ve samimiyet olacaktır. Bunun sebebi sizinle ilgilenmekle görevli tüm danışmanların ve konusuna hakim her eğitmenin önceliği, sizin dönüşümünüze katkı sağlayabilmektir. Herhangi bir kurs gibi, ders gibi, yalnızca anlatan bir akademi değildir Zen Akademi. Her bir kişiyle özel olarak ilgilenerek, kendisine maksimum faydayı sağlayabilmek, maksimum memnuniyet oluşturabilmek ve her şeyden önemlisi kişinin kendi dönüşümünü gerçekleştirmesine katkı sağlamayı, öncelikli amaç edinmiş bir ekibe sahiptir.

Böyle bir ekiple yol almak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel, bilgili, güler yüzlü ve samimi bir ekip sizi bekliyor.