Neler yapıyoruz, nasıl çalışıyoruz?

Hikayemize bir göz atın

Dönüşüm Yolculuğunda Birlikte Yol Almak

Zen Akademi olarak, 2011 yılından bu yana, bilişim ve dönüşüm eğitimlerimiz ile pek çok kurum ve kuruluşa eğitim ve danışmanlık hizmeti verdik. Yaklaşık 8 yıldır, Türkiye ve dünya firmalarından birçoğu referanslarımız arasına girerken, şirketlerin ve personellerin dönüşüm yolculuklarında birlikte yol almaktan mutluluk duyduk.

Referanslarımız

8 yıldır adım adım birlikte büyüdüğümüz, bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi paylaştığımız referanslarımızdan bazılarını incelemenizi isteriz.

TÜMÜ

5000’den Fazla Kişiyle Bire Bir Temas Kurduk

Aynı zamanda kurumumuza, bireysel olarak eğitim almak için başvuruda bulunan 5000’den fazla kişiyle, bire bir temas kurduk, kariyer gelişimlerine ve yaşamlarına farkındalık kazandırırken, her birine yol arkadaşı olmaktan aynı mutluluğu ve tarifsiz keyfi yaşadık.

Yolculuğumuzda Bizi Yalnız Bırakmayan Herkese Teşekkür Ederiz

Aldıkları eğitimler sonrasında terfi alan veya daha mutlu ve huzurlu yaşamın yolunu bizlerle birlikte keşfettiğini, dönüşümlerini başlattıklarını dile getiren, incelik göstererek bizi ziyarete gelen pek çok öğrencimiz bulunuyor. Zen Akademi hem ekibimiz hem de yolları bizimle kesişen öğrencilerimiz ile birlikte kocaman bir aile oldu. 8 yıldır neredeyse reklam bütçesi ayırmadan, referanslarımız ve bizi sürekli tavsiye eden öğrencilerimiz sayesinde, Türkiye’nin her yerinden bizi arayan, ulaşan ve eğitim almak isteyen kişilere ve kuruluşlara hizmet verdik. İşte bu her zaman tarifi zor bir mutluluk oldu bizler için. Var olduğumuz sürece, önce daima kendi en iyimizi yaratmak ve sonra daha iyi bir dünya için çalışmaya devam edeceğiz. Bizi bu yolculukta yalnız bırakmayan herkese en içten sevgi ve teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Değerlerimiz

Dünya önemli bir dönüşüm sürecinde ve zaman hızla ilerliyor. Herkes için her an karar anı, her an dönü(şü)m noktası değerinde. Böyle önemli ve değerli bir süreç içerisinde hizmet veriyor olmanın getirdiği sorumluluk bilincinde olarak, insan odaklılık var oluş amacımız ve var oluş sürecimizin bel kemiğini oluşturuyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tasarımını insan ihtiyaçlarına inovatif düzeyde cevap verebilecek şekilde gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmete uygun müşteri aramak yerine, müşteri ihtiyacına yönelik hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu süreç güven esasına dayalı müşteri iletişimi tarzımız ile bütünlük içinde ilerliyor. Akademinin her birimi bu değerlerin ışığında, kişiye & kuruma özel hizmet anlayışıyla hareket ediyor. 8 yıl önce bu temel değerler üzerine kurulan akademimiz, aynı değerler üzerinde emin adımlarla yükselmeye devam ediyor. Aldığımız sorumluluk ile insanı odak seçtiğimiz yolda yürümeye devam edecek, ulaşabildiğimiz her kurum ve kişiye kaliteli hizmet sunabilmek için çalışmaya daima devam edeceğiz.

Siz de bu deneyimi tecrübe etmek için hemen iletişime geçebilirsiniz. İLETİŞİME GEÇ

Bireysel Eğitimler

Excel Mühendisliği ve İleri Excel başta olmak üzere tüm Office programları eğitimi ve daha pek çok eğitim detayını buradan inceleyebilirsiniz.

İNCELE

Kurumsal Eğitimler

Excel Mühendisliği ve İleri Excel başta olmak üzere tüm Office programları eğitimi ve daha pek çok eğitim detayını buradan inceleyebilirsiniz.

İNCELE