DÖNÜŞÜM ZEN’LE BAŞLAR

ZEN AKADEMİ

Neden Eğitime İhtiyaç Duyarız?

Aslında herkesin eğitim alma nedeni farklı olabilir? Güçlü bir cv, konuya ilgi, yaptığı işi iyileştirmek, farkındalığını arttırmak, kariyer planındaki hedefleri gerçekleştirmek gibi pek çok neden olabilir.

Burada önemli olan, almayı düşündüğünüz eğitimin amacınıza hizmet edip etmediğidir.

Amaçlarınızı önemsiyoruz

Eğitim alıp almamanızdan çok, amacınıza hizmet edebilmekle ilgileniyoruz. Bunun için de sizi iyi dinlemek, ihtiyaçlarınızı netleştirmemizi sağlıyor.

Bundan sonra geriye hizmetlerimiz arasından size en uygun olana birlikte karar vermek kalıyor.

Eğitmen Standartları

Aldığınız eğitim, bireysel veya kurumsal fark etmeksizin tecrübesi kanıtlanmış, referansları güçlü, Zen Akademi’nin kültür ve değerlerini benimsemiş, donanımlı eğitmenler tarafından verilmektedir.

Her eğitimin içeriği ve işleyişi, eğitimi alacak kişilerin hayatlarında, amaçlarına yönelik bir dönüşüm yaratacak niteliktedir.

Eğitim Standartları

Her eğitimin içeriği ve süresi, ilgili eğitmenlerle birlikte üzerinde çalışma yapılarak tespit edilmiş ve zengin içerik ile optimum süreler belirlenerek uygulamaya alınmıştır. Eğitimlerimizin verimliliği eğitimin süresiyle ölçülemez. Tüm eğitimler, süreyi en etkin şekilde kullanmak, en ideal sürede maksimum faydayı sağlayabilmek üzere tasarlanmıştır. Ne gereksiz ayrıntılara yer verip süreyi uzatarak maliyeti artırmak (dolayısı ile eğitim fiyatlarını artırmak) ne de verim alınamayacak, yeterli gelmeyecek kadar süreden kısarak maliyeti düşürmek (ucuz eğitim ile daha fazla kitleye hitap etmek) gibi ticari kaygılara yer verilmemiştir. Eğitim standartlarımız, eğitim sektörüne yepyeni bir bakış açısı getirmiş, sektörün güvenilir, kaliteli hizmet veren, insan odaklı anlayışıyla tercih edilen ve en önemlisi daima tavsiye edilen bir akademi olmuştur.

Siz de bu deneyimi tecrübe etmek için hemen iletişime geçebilir, dönüşümünüzü başlatabilirsiniz. İLETİŞİME GEÇ