Eğitimin Süresi
Her Seans 75 dk / 6 Gün

Her günün nasıl hızla geçtiğini geriye baktığımızda anladığımız ve sürekli “lazım” olanların peşinde koştuğumuz yaşam içinde sizleri nefes almaya ve gevşemeye davet ediyoruz. Kadim nefes tekniklerinden 10 temel nefes tekniği ile, birbirinden farklı gevşeme teknikleri öğretileceği bu programda, temel nefesler ile birlikte arındırıcı-canlandırıcı, dinlenmeye ve odaklanmaya yardımcı nefes teknikleri ile çalışılacaktır. Katılımcıların ihtiyaç duydukları zamanlarda öğrendikleri nefes tekniklerini, günlük yaşamda kullanabilir hale gelmeleri ve kendilerini daha pozitif, yaşam ve enerji dolu, duygularının esiri olmak yerine, duygularını yönetebilen bir hale dönüştürmeleri hedeflenmektedir.

Kimler Katılabilir
Binlerce yıldır bilinen fakat günümüzde birçok sebepten unuttuğumuz doğru nefes teknikleri ile, yaşamında dönüşümü başlatabileceği bilgisinden haberdar olan, bu konuda farkındalık edinen herkes bu eğitime katılarak kendini ve yaşamını mucizelere dönüştürebilir.

Eğitimin Sonunda

  • Doğru alınan nefes ve gevşeme teknikleri duygularınızın kontrol altına alınmasını sağlar. Duygularınızın kontrol altına alınması ise konsantrasyonunuzu arttırır.
  • Sağlamlık ve özgüven hissini arttırır. Kendinizi daha sağlıklı, enerjik ve zinde hissedersiniz. Uyku Kaliteniz artar. Evrensel yaşam enerjisiyle bağlantımızda en önemli bağ olan nefesinizi tanıyarak, kontrol ile yönlendirerek, yaşadığınız gerginliklerden kurtulacak, nefesin ve dolayısı ile var olan kendinizi iyileştirme gücünüzü tanıyacaksınız.